Проєкт “Вся правда про зубну пасту”, СЗШ№3

Вітаємо розумну, активну і здібну ученицю-випускницю 11-Б класу Христину Ферцак та керівника її проєкту- вчительку хімії та біології Надію Бондарчук з рівневим представленням наукової роботи у “Фестивалі учнівських та студентських проєктів з хімії», організованого Полтавським національним педагогічним університетом імені В.Г.Короленка спільно з Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти».
Захист проєкту “Вся правда про зубну пасту” відбувся в онлайн форматі.
Участь у заході надала можливість представити СЗШ №3 м.Трускавця на Всеукраїнському рівні. Учениця отримала диплом, а вчителька – сертифікат.
Нехай цей старт буде передумовою успіху, реалізації інноваційної та дослідницької діяльності для Христини у майбутньому.
Розвиток – це закономірна зміна і ступінь освіченості. Нехай щастить усім випускникам 2024 року!