Свято до Дня Матері, 7-Б клас СЗШ№3

Свято до Дня матері
До Дня матері у Трускавецькій школі №3 відбулося свято, яке в Польщі відзначають у третю неділю травня. Організували захід студентки Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка, групи ПА-2024 Анастасія Колібек, Софія Михайлів, Юля Періг , Андріана Димінська під керівництвом доцентки кафедри зарубіжної літератури та полоністики Анна Іваночко .
Учні школи ( 7-б клас, класний керівник Ilona Parhomenko ) активно та весело провели час, беручи участь у різноманітних конкурсах та розвагах.
Програма заходу була насиченою та цікавою. Спочатку діти з ентузіазмом розгадували кросворди, що були спеціально підготовлені до теми Дня матері у Польщі . Цей вид діяльності не лише розвинув їхню логіку, словниковий запас слів , але й сприяв формуванню командного духу та співпраці.
Після інтелектуальних ігор, школярі мали можливість продемонструвати свої вокальні здібності, співаючи пісні про материнську любов та родинне тепло українською та польською мовами. Пісенний номер підняв настрій усім присутнім та створив атмосферу свята.
Одним із найбільш захоплюючих моментів стали вікторини та загадки. Діти з великим задоволенням відповідали на запитання, проявляючи свою кмітливість та ерудицію. Переможці отримували символічні подарунки, що ще більше стимулювало їх до участі.
Загалом, захід пройшов у дружній та невимушеній атмосфері, залишивши приємні враження як у дітей, так і у організаторів. Такі події не лише розважають, але й виховують у молоді повагу та любов до своїх матерів, сприяють розвитку їхніх творчих та інтелектуальних здібностей.