![](https://school3.osvita-truskavets.gov.ua/wp-content/uploads/sites/31/2022/05/280397666_5104105973016643_3196834163638668448_n-1083baab.jpg)
Трускавецький музичний десант (Віктор Винник, Роман Скорпіон, Володимир Барташук та колектив СЗШ 3) відвідав одну з військових частин та подарув тепло і любов своїх сердець нашим захисникам.
Подяка ініціатору та організатору поїздки – волонтеру Ігор Табачинський ,
за допомогу Трускавецькій міській раді, а саме меру Андрій Кульчинський та секретарю ТМР Наталя Пономаренко , благодійним фондам “Евен-Єзер Україна” та “Християнин за Ізраїль”.
Особиста подяка Писанчин Ользі Федорівні за її щире серце і допомогу для ЗСУ.