Соціально-екологічний проєкт “Квіткове намисто”

В нашій школі триває соціально-екологічний проєкт «Квіткове намисто».

Запрошуємо батьківсько-педагогічні, учнівські колективи 5-11 класів долучитися до заходів з висаджування квітів та кущів біля школи.

Мета проєкту:

Організація колективно-творчої діяльності з оформлення шкільного подвір’я, клумб та алей біля школи, формування практичних навичок догляду за вирощуванням рослин, виховання позитивного ставлення до праці, екологічної культури, любові до природи.

Очікувані результати:

Краса, створена зусиллями учнів, учителів, батьків стане основою в формуванні особистісних якостей учнів, в тому числі почуття відповідальності за результат власної та чужої праці. Прикрашена територія перетвориться на зону відпочинку для учнів, педагогів та гостей нашої школи.

План реалізації проєкту:

Створення ініціативної групи для реалізації проєкту, 20.04.2022, (Учні, вчителі, батьки)

Опрацювання літератури, створення мотиваційних роликів для, 22.04.2022, (Учні класні керівники)

Вивчення асортименту квітково-декоративних рослин і способів їх використання для озеленення території, 22.04.2022, (Учні, вчителі, батьки)

Проведення розрахунків і складання кошторису, 22.04.2022, (Учні, вчителі, батьки)

Висаджування рослини на клумбах, алеях біля школи згідно схем-дизайну, 29.04.2022

Прохання долучатися до співучасті в реалізації цього цікавого проєкту всіх небайдужих до краси людей.