Всеукраїнська доброчинна акція “Новорічна листівка на передову”

У грудні учні СЗШ N3 Петрів Дана (8-Б), Руда Соломія (9-Б), Грицик Надія (8-В), Кравець Вадим (6-В) під керівництвом вчителя образотворчого мистецтва Антоніною Ярчук взяли участь у Всеукраїнській доброчинній акції “Новорічна листівка на передову”. Український державний центр національно-патріотичного виховання за сприяння Міністерства освіти і науки України організував цю акцію, в якій діти з усіх регіонів України малювали вітальні листівки своїм мужнім та відданим захисникам. Дякуємо їм за таку прекрасну ідею та можливість подякувати ЗСУ!
Із 50 тисяч робіт було відібрано близько 30 та роздруковано. Дві роботи учнів нашої школи (Петрів Дани та Кравця Вадима) потрапили до найкращих із Львівщини і зараз ми отримали їх на руки у вигляді листівок!
Сьогодні зі словами вдячності та побажаннями для воїнів вони поїдуть на передову як маленький промінчик свята! Нехай захисники відчують нашу безмежну вдячність і підтримку, бо тільки завдяки їм ми живемо, працюємо, навчаємося і святкуємо!
Слава ЗСУ! Разом до перемоги!!!