Мовна толока для учнів 6-х класів СЗШ № 3

21 лютого – Міжнародний день рідної мови. Зараз це свято крокує всією планетою. І кожен громадянин будь-якої країни ще більше відчуває приналежність до свого народу, народності, нації. Особливо святковими були сьогодні учні й учителі СЗШ №3.
Для учнів 6-х класів було організовано мовну толоку. Дві команди: «Інтелектуали» та «Всезнайки» – активно брали участь у різноманітних конкурсах. Будували мовну піраміду, вибирали мовне сміття, збирали «кольорові камінці» й викладали з них мовні узори. Упродовж усієї толоки лунали патріотичні пісні. Особливо зворушливо виконала пісню «Білі янголи» Марічка Петришин. Вразила присутніх своїм виступом учениця 5-А класу Качмар Софія. А на останок діти поласували смачненькими пампушками. Тепла, щира, доброзичлива атмосфера панувала в актовій залі. Толока завершилася шкільною дружбою та любов’ю до рідного слова.
Організаторами заходу були вчителі української мови та літератури Хованець І. М., Павелкевич Л. М., педагог-організатор Баняс О. А. , заступник з виховної роботи Стець М. В.