правопросвітницький захід тему «Кібербулінг. Взаємозв’язок булінгу та кібербулінгу в закладах освіти»

17 лютого 2023 року    в Середній Загальноосвітній школі №3 м. Трускавець в 5-Б класі відбувся правопросвітницький захід  тему «Кібербулінг. Взаємозв’язок булінгу та кібербулінгу в закладах освіти»,  який провела головний юрист сектору «Трускавецького бюро правової допомоги» відділу безоплатної правової допомоги Стрийського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги –  Іванна Пігур.

Дітки мали змогу дізнатись:

●       Що таке Булінг та його види?

●       Які відмінності кібербулінгу та булінгу?

●       Кібербулінг – поняття, ознаки,типи, сторони.

●       Які дії потерпілого щодо видалення інформації про нього в комп’ютерній мережі

●       Хто несе відповідальність за вчинене діяння

●       Куди звертатись в разі вчинення кібербулінгу

Діти безпосередньо цікавились щодо запобіганню кібербулінгу.

Та  взяли участь у тренінгу «Чим відрізняються яблука?», який запропонувала юрист.   Де головною метою було визначення впливу кожного з нас, який вчиняє такі діяння, як кібербулінг. Як діють образи та обзивання, зі сторони агресорів на потерпілих. Зовні ми не бачимо, як це на них позначається, але ми завдаємо їм величезної кількості внутрішніх ран.

Всього осіб було задіяно в правопросвітницькому заході 22 (11 дівчат, 11 хлопців)