24 березня 2023 року учні 3-4 класів СЗШ #3 м. Трускавця мали змогу переглянути дитячу оперу славетного українського композитора Миколи Лисенка “Коза-дереза”. У ролі акторів виступили вихованці Трускавецької школи мистецтв імені Романа Савицького; музичні керівники Олена Рибалкіна, Віра Малиголовка; художнє оформлення Галини Тимощук.
  Юним глядачам дуже сподобалася вистава, вони з радістю підспівували акторам на сцені, щедро аплодували!
  Цей витвір мистецтва залучає діток до чарівного світу опери, вчить вірити у добро та завжди допомагати іншим!