29 березня в СЗШ №3 бібліотекар школи Горічко М.Й. та вчитетелі Даниляк І.Л. і Новік Г. І. показали казку про Україну.

29 березня в СЗШ №3 бібліотекар школи Горічко М.Й. та вчитетелі Даниляк І.Л. і Новік Г. І. поставли казку про Україну. Сюжет казки відображає події, які відбуваються в нашій державі. Неперевершена гра юних акторів (Петрів Дани, Лецюка Святослава, Даниляка Владислава, Ферцак Мар’яни, Мелень Ніколь), музичний супровід (вчитель музики Стець М. В.), танцювальні композиції учнів 6-А класу та вихованців БУТ, віршовані рядки від учнів 5-А класу вразили глядачів до глибини душі.
  Тішить той факт, що в цій казці щасливий фінал! Ми щиро віримо, що в нас теж усе вийде і ми обов’язково переможемо.