5 травня у СЗШ 3 м. Трускавець відбулася друга ліга інтелектуальної гри “Битва інтелекуалів» у стилі піжамної вечірки. Гру провів президент шкільного парламенту Юрій Степаницький .
10 команд учнів 8- 11 класів змагалися за першість. Перше місце зайняла команда “Творчі” учнів 10-Б класу. Друге місце команда “Хробачки”учнів 8- Б класу. Третє місце команда “Бобрики”учнів 9 А класу. Це було захоплююча гра! Усі учасники отримали море позитивних емоцій від дружнього спілкування і задоволення від проведеного заходу.Організаторами гри були учасники учнівського парламенту разом з педагогом -організатором школи Баняс Оксаною Антонівною.