![](https://school3.osvita-truskavets.gov.ua/wp-content/uploads/sites/31/2023/05/d97f8f16-cb1d-4c96-a50a-6dc2bae52566.jpeg)
СЬОГОДНІ З УЧНЯМИ 10-А ТА 9-А класів, вчителем історії Савчин Галиною Миронівною, був проведений урок-реквієм “Герої не вмирають”
23 травня українці відзначають День Героїв – щорічне свято, запроваджене на честь усіх захисників нашої країни, які боролись та продовжують боротись за рідну землю протягом не одного століття. Українські Герої – це українці, які жили в різні епохи й захищали рідну землю. Сьогодні ж це свято всіх захисників України від російської орди.