School Camp Відкриття табірної зміни!

“School camp” 2023 – у Трускавці відкрився пришкільний літній табір

 У Трускавецькій СЗШ №3 розпочав роботу пришкільний літній табір денного перебування “School camp”, урочисте відкриття якого відбулось сьогодні. Організували його завдяки спонсорській допомозі, що надав благодійний фонд «Голоси Дітей». Представники цієї організації, в облаштованому в третій школі прихистку для біженців, надавали психологічну підтримку чисельній кількості ВПО з перших днів війни, а дітям організовували дозвілля. Надалі керівники БФ «Голоси Дітей» не припиняли співпрацю з дирекцією школи, тож, коли Ігор Лецюк, директор СЗШ №3 звернувся за допомогою щодо реалізації пришкільного табору, одразу погодились підтримати. Кошти виділені їхнім фондом покрили витрати на харчування дітей, а також на ігровий, навчальний та інший необхідний інвентар. Також табір відбувається за підтримки проєкту «Tolocar», ініціативного центру «Толока» та відділу освіти Трускавецької міської ради.

 

Учасниками “School camp” 2023 стали 140 учнів із 2 по 7 клас. Здебільшого це є діти з сімей вимушених переселенців, соціально вразливих категорій та військових. Заняття для дітей проводять вчителі школи. Раз на тиждень є заняття з кваліфікованими психологами і соцпрацівниками фонду «Голоси Дітей». Кожен день є тематичним, впродовж нього діти активно проводять час: вивчають мови, гуляють на вулиці, грають в спортивні ігри, танцюють, малюють, відвідують «Steam-лабораторію», де вчаться друкувати на 3D принтерах та багато іншого. Окрім розвиткових занять, діти мають заняття психологічного розвантаження та оздоровлення – відвідують басейн, беруть участь у спортивних заходах, просто відпочивають. У таборі передбачене одноразове харчування. Якщо лунатиме сигнал повітряної тривоги, то в школі є повністю оснащене укриття. Там є всі необхідні засоби для того, щоб діти весело провели час. Табір в СЗШ№3 триватиме до 29 червня. 

Пришкільні табори в Трускавці не проходили ще з часів карантину, пов’язаного з коронавірусом. З початком повномасштабного вторгнення росії, наші школярі вкотре залишились без такого відпочинку. Сьогодні ж, враховуючи реалії, організація такого табору є позитивним винятком.

https://fb.watch/leKlEQP2mu/

    Поширити: