#ТижденьЧитання2023 #БутиСвоїми, інсенізація казки “Ріпка”, СЗШ №3

Продовжуємо челендж з нагоди Національного тижня читання.
У п’ятницю, 8 грудня, до учнів 5 – их класів СЗШ №3 м. Трускавець завітав наш земляк – Іван Якович Франко , який цікаво розповів про своє життя і творче зростання як Титана праці. Згодом запросив переглянути інсценізацію казки ” Ріпка ” у виконанні учнів 10 – А класу Ревака З., Пастарнака О., Сінельнікової А., Бенев’ята Ю., Федчишак В., Пристай Х. ( ведуча Городиська Я., режисер Бабій В.).
Учні майстерно виконали ролі, розвеселили неординарною грою. Свято продовжили учні Ключковський Д. ( 5 – А ), Жеребецький Б., Грущак А. ( 8 – А ), Стечкевич А. ( 9 – А ). Вони читали авторські поезії про життя та діяльність Каменяра. Власні вірші учні надіслали на конкурс ” Стежками Каменяра “. Учитель зарубіжної літератури Писанчин Ольга Федорівна прочитала свою поезію і запросила дітей читати, писати, творити майбутнє України.