Навчання дітей протимінної безпеки в Україні

25 квітня учні СЗШ 3 м.Трускавець відвідали 2 Спеціальний центр швидкого реагування ДСНС України, де фахівці частини піротехнічних робіт та гуманітарного розмінування розповіли про види сучасних вибухонебезпечних предметів та алгоритм дій під час їх виявлення, показали і дали спробувати бажаючим екіпірування в якому вони працюють під час дій за призначенням.
Навчання дітей протимінної безпеки в Україні має ключове значення в умовах, коли країна стикається з реальною загрозою від мін та вибухових пристроїв, особливо в регіонах де проходили, чи проходять бойові дії.
🧗🏻 Також, рятувальники навчального пункту підготовки гірських рятувальних та верхолазів Центру поділились своїм досвідом та знаннями, розповіли про безпеку в горах, важливість підготовки та екіпіровки в походах.
Освоєння дітьми навичок розпізнавання, уникнення та відповідного реагування на потенційно небезпечні ситуації може врятувати життя та запобігти серйозним травмам.
🫶 Навчаємо, підказуємо, допомагаємо підростаючому поколінню українців – безпека понад усе!