Інтелектуальна битва «Critical Thinking Game»

Не зважаючи на труднощі в умовах дистанційного навчання     і  періодичного звучання сигналів «Тривога» ,9 березня 2023р. у СЗШ№3 м.Трускавець   провели битву інтелектуалів  серед команд учнів 8-11 класів  «Critical Thinking Game».

Свою мрію втілив у життя президент учнівського самоврядування  Степаницький Юрій (10-Б), який підготував цікаві питання  і ситуативні завдання.

За титул найбільш ерудованої та кмітливої команди старшокласників змагалися 9 команд старшокласників: «Байрактарики 8-А», «Вулкан 8-Б», «Патріоти 8-В», «Бобрики 9-А», «Джавеліни 9-Б», «Генії 10-А», « Творчі 10-Б»,      « Джініус 11-А», «Червячки 11-Б».

Упродовж 8 турів  учасники “мірялися”  знаннями та кмітливістю,  усім  вдалося весело й пізнавальнопровести час.

За результатами усіх конкурсів, переможцею стала команда 11-Б класу «Червячки», «срібло» виборола команда «Творчі 10-Б», «бронзу» – «Генії 10-А».

Усі учасники отримали приємні подарунки, позитивні емоції і найголовніше –  приємну можливість реалізувати свої  інтелектуальні здібності!

Директор школи Ігор Зеновійович  Лецюкпобажав президенту учнівського самоврядування  Юрію Степаницькому творчого натхнення, звершень і злетів !

Проєктом опікувалися  педагог-організатор школи Оксана Баняс та заступник директора Михайло Стець.