Шевченківські дні

Традиційно в перші дні березня в СЗШ№3 м. Трускавець проходять Шевченківські дні. Як і кожного року, багато заходів було проведено цьогоріч вчителями української мови та літератури, зарубіжної літератури.
Протягом тижня проходили Шевченківські уроки, де учні із задоволенням читали поезії Кобзаря і сучасні твори про нього .
   У вівторок, 7 березня, у нашій школі відбувся конкурс ” Шевченко об’єднує ” з участю всіх шкіл Трускавецької територіальної громади.
Серед переможців учні й нашої школи: Стець А.- 4-В -2 м.(Кирчей Н.Б.)
Кінаш Х. – 3 м. – 4 – Б ( Горічко С. Б. )
Недільська А. – 2 м. – 7 – А ( Скольська М. Я. )
Рожко Д.- 2 м. – 6 – В ( Наум С. С., Кравчук Л. С. )
Пасемко Я., Герб’як Ю. – 1 м. – 10 – А ( Павелкевич Л. М. )
Кодочігов Б. – 2 м . – 11- А (Гаманюк Л. С. )
Франчук М. – 2 м. 9 – А (Писанчин О.Ф.)
Стець С. – 1 м. 9 – А ( Писанчин О.Ф. )
Шукель В. – 2 м.10 – А (Павелкевич Л. М. )
Закутинський Л. – 1 м. 10 – Б ( Наум С.С. )
Федорко В. – 11 – Б – 1 м. ( Писанчин О.Ф. )
Особливо вразили присутніх літературно – музичні композиції 6 – А та 10 – Б кл. – 1 і 2 м. ( Даниляк І. Л., Наум С.С. ).
   У середу, 8 березня, Хованець І. М. поділилася досвідом використання інфографіки при вивченні життєвого шляху Т. Шевченка, виступаючи перед учителями ТТГ під час проведення Освітнього перформансу, організованого ЦПРПП відділу освіти Трускавецької міської ради.
   9 березня на міському радіо вчителі Гаманюк Л.С., Ярчук А. В. поспілкувалися з ведучим щодо сучасного прочитання поетичних творів та бачення картин Шевченка .
До 209-ої річниці від дня народження Кобзаря учні 11 – А кл. разом із кл. керівником Гаманюк Л.С. провели радіопередачу про велич Тарасового слова.
   На перервах біля фотозони працював ” Відкритий мікрофон “, де учні школи мали змогу продекламувати улюблені рядки Шевченкової поезії.
   На Літературні посиденьки вчитель зарубіжної літератури Писанчин О. І. запросила всіх юних поетів – початківців та вчителів школи, залюблених у художнє слово. У віршах школярів звучала віра в пророчі слова Кобзаря і в перемогу.
   Діти не оминули увагою теми родини, весни, кохання. Фіналом посиденьок стала літературна майстерка, де присутні мали змогу швидко дописати поетичні рядки. Велика вдячність усім нашим юним талантам і вчителям Іваночко Г. О., Дуб М. М., Даниляк І. Л., Горічко М.Й. і, звичайно ж, організатору Писанчин О.Ф.